Ріола-Модуль ЛТД | Будівельні роботи - замовити послуги в Києві та Україні
ТОВ «Ріола-Модуль ЛТД» якісно виконає будівельно-монтажні роботи ✔ Замовити будівельні послуги ☎ (044) 579-22-86
строительные работы, строительно монтажные работы, строительные услуги, стоимость строительных работ, цены на строительные работы, Киев, Украина, бетонные работы, земляные работы, кровельные работы, геодезические работы
1976
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1976,page-child,parent-pageid-1968,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

Будівельні роботи

Якісні будівельні послуги в Україні

Жодна сфера діяльності людини не обходиться без послуг будівельної індустрії — промисловість, сільське господарство, торгівля, логістика, медичні та освітні сфери. Ми пропонуємо повний комплекс послуг будівельних робіт в цих напрямках.

 

Зведення будівель та споруд до повного завершення, комплексно виконується з послідовністю різних видів будівельно-монтажних робіт. Головним критерієм професійної організації будівельного виробництва є  кваліфіковані фахівці ІТП, інженери й будівельники різної спеціалізації. Такий склад команди ТОВ «Ріола-Модуль ЛТД» дозволить надати якісні послуги в наступних напрямках:

ВИДИ БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНИХ РОБІТ

Будівельні роботи

МОНТАЖ КОНСТРУКЦІЙ


Здійснюємо комплексну збірку бетонних, залізобетонних, металевих, великоблочних конструкцій будівель та споруд промислового й цивільного призначення.

Будівельні роботи

ГЕОДЕЗИЧНІ РОБОТИ


Якісно виконуємо геодезичні роботи, що забезпечують проекту точність геометричних параметрів, правильну розбивочну основу координат і відміток при зведенні будівель та споруд.

Будівельні роботи

МОНОЛІТНИЙ ЗАЛІЗОБЕТОН


Компанія спеціалізується на монолітному будівництві, що вимагає сильної і злагодженої команди робітників та інженерів при зведенні промислових, енергетичних та цивільних об'єктів.

Будівельні роботи

ЗЕМЛЯНІ РОБОТИ


Професійно проводимо земляні роботи будь-якої складності з екскавації, накопичення та ущільненню грунту з власним парком спецтехніки для розробки земляних мас для цивільного та промислового будівництва.

Будівельні роботи

ПОКРІВЕЛЬНІ РОБОТИ


Професійно проводимо влаштування покрівельного покриття будь-якої конструкції, типу та форми. Тепло- та гідроізоляційні роботи виконуються згідно сучасних технологій.

Будівельні роботи

ТЕРМОМОДЕРНІЗАЦІЯ І РЕКОНСТРУКЦІЯ


Проектуємо і виконуємо повний комплекс робіт з термомодернізації будівель та споруд для зниження втрат тепла і досягнення максимального класу енергетичної ефективності.

Будівельні роботи

ОЗДОБЛЮВАЛЬНІ РОБОТИ


Повний спектр виконання оздоблювальних робіт, використання кращих технік І матеріалів — якісно та вчасно.

Будівельні роботи

МОНТАЖ ІНЖЕНЕРНИХ СИСТЕМ


Виконуємо розрахунок, монтаж та сервісне обслуговування інженерних систем. Пусконалагоджувальні роботи «під ключ».

Переваги виконання будівельних робіт від “Будівельна група” Riola”

Ми виконуємо будівництво об’єктів як на основі проектної документації, наданої Замовником, так і розробити повний пакет проектної документації. Ураховуючи всі конструктивні схеми, планувальні рішення, матеріали та деталі, за специфічними вимогами типології об’єкта і державних стандартів якості. Переваги «Будівельної групи «Riola» – це наявність свого проектного підрозділу, так як в ході виконання будівельних робіт може виникнути необхідність оперативного внесення нових важливих виправлень для вирішення питань, що виникли до наявної проектної документації.

 

Наша компанія правильно налагоджує виробничі процеси на будівельному майданчику. Створює найбільш сприятливі технічні, економічні й соціальні умови, що гарантує отримання якісного продукту з меншими ризиками, втратами матеріальних і часових ресурсів. Всі стадії будівництва оснащуються сучасною технікою та обладнанням. Технологічна карта дотримується всіма робочими спеціальностями на об’єкті, а в процесі виконання робіт комплексно документується пакетом звітних паперів Замовнику – журналом проведених робіт, актами виконаних робіт, специфікаціями на матеріали та обладнання (інструменти).

Всі налагоджені процеси, своя матеріальна база та досвід дозволяють компанії ТОВ «Ріола-Модуль ЛТД» виконати великі обсяги будівельно-монтажних робіт на об’єктах різного призначення:

Будівельні роботи

ТОРГІВЕЛЬНІ КОМПЛЕКСИ

Будівельні роботи

НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ

Будівельні роботи

МЕДИЧНІ ЗАКЛАДИ

Будівельні роботи

ГРОМАДСЬКІ БУДІВЛІ

Будівельні роботи

ПРОМИСЛОВІ КОМПЛЕКСИ

Будівельні роботи

СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКІ КОМПЛЕКСИ

Гарантійні зобов’язання поширюються на всі виконані роботи компанією ТОВ «Ріола-Модуль ЛТД». Також, ми гарантуємо комплексний процес зведення Вашого проекту з використанням тільки сертифікованих сучасних матеріалів. Наша партнерська пропозиція – це будівництво «під ключ» з економією Вашого бюджету до 40%, оскільки всі будівельні операції в компетенції нашого кадрового складу фахівців без залучення додаткових ресурсів з боку. Поєднуючи всі поточні будівельні процеси на майданчику паралельно з провідними, дозволить значно скоротити тимчасову тривалість виконання об’єкта!

Вартість будівельно-монтажних робіт

Ціни на будівельні роботи залежать від складності, специфіки та обсягу. Приблизну вартість будівельно-монтажних робіт можна отримати від нашого фахівця по телефону або просто заповнивши форму зворотного зв’язку. Ми завжди відкриті для співробітництва, обговорити деталі виконання вашого проекту на кращих умовах для кожного з партнерів.