Ріола-Модуль ЛТД | Генеральне проектування
Генеральний проектування «Riola» ╸це величезний досвід генпідряду в цивільному і промисловому будівництві. ✔ Якісно і в термін. ✔ Генеральне проектування понад 20 успішних проектів. ☎ +38 (044) 579-22-86
Генеральный подряд, генподрядчик, генеральный подрядчик, услуги генподряда, генподрядные услуги в строительстве, генподряд, Киев, Украина
1970
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1970,page-child,parent-pageid-1968,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

Генеральне проектування

Проектування будівель та споруд

Генеральний проектувальник розробляє та супроводжує кошторисно-проектну документацію, здійснює проектний контроль будівельно-монтажних робіт на кожному етапі зведення об’єкта. Генпроектувальна компанія повністю бере на себе відповідальність від ідеї до здачі об’єкта в експлуатацію: розробляє архітектурно-планувальні рішення, складає техніко-економічний рівень розробленого проекту з єдністю викладання й візуального оформлення матеріалами всіх областей проекту.

 

У процесі зведення об’єкта проектна компанія здійснює авторський нагляд, при необхідності вносить коригування . Виконавець може за згодою замовника наймати субпідрядників та інших фахівців-виконавців (вітчизняних, зарубіжних), і нести повну відповідальність за якість виконаних ними робіт. Генеральний проектувальник приймає обов’язкову участь у здачі об’єкта в експлуатацію разом з генпідрядником.

Наша мета — здійснити комплексну розробку архітектурного проекту, враховуючи усі можливі нюанси, типові до певного виду будівлі за її призначенням. Фахівці компанії допоможуть уникнути ризиків та повністю контролювати процес будівництва на предмет відповідності узгодженим проектом.

На будівельному майданчику генеральний проектувальник формує спеціальну групу фахівців, які спостерігають за будівельним процесом щоб уникнути змін умов будівництва або утворення факторів, здатних вплинути на загальний результат роботи.

 

Успішне генеральне проектування професійною і досвідченою компанією створює ряд вагомих переваг для Замовника – усунення помилок і, як результат, економія грошей. Високий рівень відповідальності фахівців і детальний звіт по виконаній роботі економить час, нерви та сили Замовника, що дозволяє побудувати об’єкт таким, яким він був спочатку спроектований.

ГЕНЕРАЛЬНЕ ПРОЕКТУВАННЯ ВІД БУДІВЕЛЬНОЇ ГРУПИ «RIOLA»

Будівельна група «Riola» здійснює повний спектр послуг з розробки робочої документації, контролю виконання будівельних та монтажних робіт за проектом. Наша робота починається з ідеї і розробки концепції. Ми детально аналізуємо побажання Замовника, визначаємо споживчі умови і, з огляду на основний задум, розробляємо проект функціонального і ефективного активу.

Функціональні обов’язки з генерального проектування

Генеральне проектування

Ретельна організація кожного етапу проектування

Генеральне проектування

Контроль процесу проектування, дотримання його термінів та виконання умов

Генеральне проектування

Контроль якості та відповідності кошторисно-проектної документації ДБН, ГОСТ

Генеральне проектування

Ведення проектної документації, взаємодія з державними структурами

Генеральне проектування

Узгодження робочої документації проекту

Генеральне проектування

Отримання дозволу на початок будівництва

Будівельна група «Riola» позбавить Вас від необхідності пошуку інженерів, архітекторів та інших виконавців, координацію роботи, налагодження комунікаційних зв’язків і взаємодії. Ми розробимо проект на основі сучасних технологічних і естетичних рішень, складемо повний пакет дозвільної і кошторисної документації, сформуємо групу фахівців з контролю робочого процесу у відповідності з авторським проектом.

 

Ми гарантуємо своєчасне реагування на виявлення неточностей та їх виправлення, надання звітів роботи. При укладанні договору на співробітництво, ми запропонуємо послуги за принципом «під ключ», що виключить для вас необхідність витрати часу на організаційні питання. Розробимо, узгодимо і доведемо до реалізації проект, який буде відрізнятися технологічною точністю, естетичністю і повною відповідністю вимогам, і поставленим завданням.

Будівельна група «Riola» стане вашим надійним партнером, допомагаючи втілити ідею в ефективне рішення об’єкта. Ми пропонуємо професійне архітектурне проектування, націлені на результат, тому розробляємо проекти максимальної функціональності й готові розробити та реалізувати для вас рішення по будівництву:

Генеральне проектування
ТОРГОВІ КОМПЛЕКСИ

Генеральне проектування
НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ

Генеральне проектування
БУДІВЛІ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я

Генеральне проектування
ГРОМАДСЬКІ БУДІВЛІ

Генеральне проектування
ПРОМИСЛОВІ КОМПЛЕКСИ

Генеральне проектування
СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКІ КОМПЛЕКСИ

Взаємодіючи з Замовником, ми намагаємося формувати довірчі відносини, що в подальшому призводить до взаємовигідної співпраці. Працюючи з нами, Ви будете піклуватися тільки про свій бізнес. Все, що стосується впровадження проекту в життя — наша турбота.
Генеральне проектування

Зв'яжіться з нами