Ріола-Модуль ЛТД | Проектування і будівництво чистих приміщень
Проектування чистих приміщень виконується сертифікованими спеціалістами, які враховують особливості технологічного процесу підприємства-замовника.
7403
page-template-default,page,page-id-7403,page-child,parent-pageid-1968,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

Проектування і будівництво чистих приміщень

Чисті приміщення являють собою виробниче середовище, в якій підтримується регламентований рівень забруднення повітря. Кількість механічних і біологічних часток в одиниці об’єму приміщення знаходиться в заданому діапазоні. Також контролюється тиск, температура, вологість і рухливість повітря. Досягти заданих параметрів виходить завдяки застосуванню особливої технології будівництва, використання інноваційних конструкцій і матеріалів, а також монтажу спеціалізованих систем вентиляції.

Чисті приміщення є невід’ємною частиною технологічних процесів на підприємствах з виробництва фармацевтичних препаратів і мікроелектроніки, заводах точного приладобудування і авіакосмічної промисловості, в наукових і медичних установах. Будівництво чистих приміщень – складний комплексний процес, який необхідно доручати тільки ліцензованим будівельним компаніям, які мають досвід проведення подібних робіт і кваліфікованих фахівців в даній галузі.

Особливості проектування і будівництва чистих приміщень

Проектування чистих приміщень виконується сертифікованими спеціалістами, які враховують особливості технологічного процесу підприємства-замовника. Проектні рішення дають чіткі вказівки з вибору будівельних конструкцій і матеріалів, інженерних систем і засобів автоматизації, обладнання й організаційно-технічних заходів, які гарантують необхідну концентрацію зважених часток певних розмірів в повітрі робочої зони.

Під час будівництва та реконструкції чистих приміщень використовується базовий комплекс спеціальних конструкційних виробів:

  • огороджувальні стінові конструкції (каркасні системи, стінові й облицювальні сандвіч-панелі, дверні та віконні блоки);
  • герметичні стелі з вбудованими світильниками;
  • антистатичні підлоги;
  • системи підготовки повітря (вентиляція і кондиціонування);
  • табур-шлюзи, санпропускники, передавальні вікна;
  • автоматизовані системи управління інженерним оснащенням;
  • системи електрозабезпечення.

Конкурентні переваги компанії Ріола у сфері проектування і будівництва чистих приміщень

Компанія Ріола-Модуль ЛТД пропонує професійні послуги з проектування і будівництва чистих приміщень під ключ. Наші проектанти якісно і своєчасно розроблять планувальні креслення і монтажні схеми чистих приміщень вашої виробничої дільниці. Ми підберемо оптимальні по співвідношенню довговічності, експлуатаційних характеристик і вартості матеріали. Монтаж систем приміщень буде проведено оперативно, з дотриманням будівельних технологій, державних стандартів, норм і правил.