Ріола-Модуль ЛТД | Термомодернізація будівель
ТОВ «Ріола-Модуль ЛТД» качественно выполнит термомодернизацию ✔ Заказать термомодернизацию ☎ (044) 579-22-86
Генеральный подрядчик «Riola» - термомодернизация, Киев, Украина
1978
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1978,page-child,parent-pageid-1968,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

Термомодернізація будівель

Термомодернізація будівель в Україні

Термомодернізація будівель – це проведення комплексних заходів, спрямованих на енергоефективне поліпшення стану всіх складових конструкцій та інженерних систем будівлі.

 

Вартість газу для цивільних та промислових секторів в Україні за останні роки дуже зросла. Термомодернізація будівлі – єдиний спосіб скоротити споживання ресурсів опалення та гарячого водопостачання, тим більше для будівель і споруд, побудованих за застарілими будівельними нормами і правилами. Зменшення споживання теплової енергії призведе до зниження вартості комунальних платежів для громадян, державних і комерційних організацій.

Середньостатистичні втрати тепла будівлі

З ВЕНТИЛЯЦІЙНИМ ПОВІТРЯМ0%
ЧЕРЕЗ СТІНИ0%
ВІКНА ТА ДАХ0%
ПІДВАЛ0%

Енергоефективність, як окремий вид реконструкції об’єкта — стає популярнішим та затребуваним на території України, за рахунок енергетичної залежності від інших держав. Для зниження цих показників проводяться масові заходи з термомодернізації будівель. Наша компанія була задіяна в програмі «Реконструкція України» та проводить роботи з модернізації Опорної школи N13 у м. Слов’янськ, Обласної лікарні N2 м. Маріуполя.

 

Сучасні теплоізоляційні матеріали високої якості дозволяють знижувати витрати опалювальних ресурсів взимку, а влітку – електричних на охолодження. Утеплення фасаду збільшує термін експлуатації будівлі, так як захищає його від перепаду температури і впливів атмосферних опадів. Після проведення модернізації, об’єкт набуває єдиний композиційно-естетний вигляд.

Послуга термомодернізації будівель включає ряд заходів

Термомодернізація будівель

Утеплення зовнішніх стін фасаду, покрівлі даху, суміжних перекриттів над неопалюваними підвальними та горищними приміщеннями

Термомодернізація будівель

Повна заміна старих вікон та дверей зовні будівлі на сучасні енергоефективні

Термомодернізація будівель

Модернізацію теплових пунктів, індивідуально для кожного будинку з автоматичним регулюванням під поточні погодні умови

Термомодернізація будівель

Проведення організаційних заходів по встановленню радіаторних термостатів по всім опалювальним приладам та налагодженню обліку споживання теплової енергії кожної квартири (приміщення)

Термомодернізація будівель

Заміну або модернізацію систем постачання гарячої води з використанням сучасного водопровідного обладнання для зниження споживання водних ресурсів

Термомодернізація будівель

Заміну старих джерел теплопостачання на сучасне обладнання, що дозволяють використовувати енергію поновлюваних ресурсів – теплові насоси, сонячні колектори

Термомодернізація будівель

Повну модернізацію вентиляційних систем будівлі

Термомодернізація будівель

Модернізацію систем опалення всіх приміщень будівлі

Якісне утеплення будівель та споруд – це вибір компанії з досвідом

Останнім часом все більше потрібними стають роботи з термомодернізації громадських та адміністративних будівель, для підвищення їх енергетичної ефективності. Нашою компанією накопичений значний досвід таких робіт. Починаючи з проведення енергоаудиту та проектування, до безпосереднього виконання робіт з капітального ремонту будівлі з видачею енергетичного паспорта.

 

Високоякісна термомодернізація всього будинку та систем опалення дозволяють відразу на виході зменшення споживання теплових ресурсів і суттєво знижує витрати. Кожен окремо реалізований проект індивідуально відрізняється, але в основному, після проведених енергоефективних заходів визначають схожі середні значення покращень.

Наша компанія виконує весь комплекс робіт «під ключ»

Термомодернізація будівель

ЕНЕРГЕТИЧНИЙ АУДИТ


Перший і головний етап проведення термомодернізації — це енергетичний аудит. Енергетичним аудитом називається техніко-економічна оцінка будівлі з боку енергоспоживання, результатом якого визначають види проведених заходів на зменшення енергоспоживання будівлі та їх окупаємість. Аудит визначає оптимально вигідну пропозицію по енергоеффектівності. Енергоаудіт необхідний:
• при прийнятті рішення власником будівлі про необхідність проведення термомодернізації.
• фінансує організаціям, таким як банки і інвестори для впевненості в економічній доцільності термомодернізації даного проекту і своєчасному погашенні кредиту (повернення інвестицій).

Термомодернізація будівель

БУДІВЕЛЬНИЙ ПРОЕКТ


Термомодернізація будівлі здійснюється тільки за індивідуально розробленим проектом. При проектуванні враховуються всі деталі, вузли в розрізах, описуються види та типи теплоізоляційних матеріалів. Проект розробляється відповідно діючих норм, правил і стандартів ДБН А.2.2-3-2012. Проектом має бути передбачено способи:
• підготовки підстави для проведення робіт;
• розміщення і кріплення утеплювача шару;
• розташування, кількість, тип і довжина закріплюючого дюбеля (якщо передбачено проектом);
• точне примикання утеплювача до окремо розташованих елементів на фасаді будівлі.

Термомодернізація будівель

ВИКОНАННЯ РОБІТ


Виконання будівельних робіт по утепленню будинків та споруд, модернізація всіх інженерних систем здійснюється по строгій відповідності вимог ДАБК (Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю). Також основною важливістю залишається повне дотримання робочої проектної документації для уникнення неправильного виконання робіт та використання неякісних матеріалів. Правильно складений виробничий процес будівництва дозволяє отримати якісний кінцевий продукт.