Ріола-Модуль ЛТД | Компанія
Будівельна група «RIOLA» була заснована у 1994 році. Саме тоді була утворена базова організація групи — ТОВ «Ріола-Модуль ЛТД»
1007
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1007,page-parent,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-title-hidden,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

Про компанію Riola
Construction Group

Компанія
КОМПАНІЮ ЗАСНОВАНО У 1994

Компанія
ЗАВЕРШЕНО ПОНАД 100 ОБ'ЄКТІВ

Компанія
РЕЗУЛЬТАТ
1 500 000 м²

КомпаніяБудівельна група «RIOLA» була заснована у 1994 році. Саме тоді була утворена базова організація групи — ТОВ «Ріола-Модуль ЛТД». За роки свого розвитку компанія перетворилася на великий будівельно-монтажний холдинг, який об’єднує проектні та ремонтно-будівельні потужності.

 

Стратегічна мета групи — лідерство в будівельній індустрії України, у області зведення цивільних, комерційних і промислових будівель. Чесність, професіоналізм, відповідальність та безпека в роботі – для нас не просто слова. Ми постійно звіряємо свої підходи з цими критеріями. Саме так компанія досягає найкращих результатів від початку проектування до здачі об’єкта в експлуатацію.

 

На кожному етапі виконання проекту, замовник може контролювати бюджет та якість робіт. Прозорість і передбачуваність – ще два фундаментальні принципи у відносинах з партнерами. У наших проектів немає дрібниць, кожної деталі приділяється увага. Вибагливе дотримання технологій і термінів виконання робіт, повну відповідність із затвердженим бюджетом – ключові фактори при виборі нашої організації Інвесторами будівництва.

 

Ми постійно вдосконалюємо технологічні процеси та систему якості, нарощуємо свою матеріально-технічну базу, покращуємо процедури управління будівництвом, працюємо над зменшенням виробничого травматизму, приділяємо значну увагу охороні навколишнього середовища.

 

Найбільше ми дорожимо нашими клієнтами, які давно стали справжніми партнерами. З них ми черпаємо натхнення та для них напружено працюємо. Довіра клієнтів — найцінніший актив у будь-якому бізнесі. Я хочу подякувати команді «Будівельної групи «RIOLA» та всіх наших партнерів. Наш успіх був би неможливий без Вас.                                    Компанія

З повагою,
Директор ТОВ “Ріола-Модуль ЛТД”
Богдан Яковенко

Наші Найсильніші сторони

Компанія

КОМАНДА ПРОФЕСІОНАЛІВ


Штат компанії - досвідчені професіонали, які мають значний досвід будівництва об'ектів різного призначення і складності.

Компанія

НАЯВНІСТЬ СЕРТИФІКАТІВ


RIOLA має сертифікати та ліцензії для управління будівництвом і проведення будівельних робіт, в тому числі на здійснення робіт на унікальних об'єктах.

Компанія

ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ


Політика компанії у галузі якості гарантує відсутність не виявленого браку при виконанні робіт і виключає використання несертифікованих матеріалів.

Компанія

ВЛАСНІ РЕСУРСИ


Власна виробнича база, а також значний парк спецтехніки, будівельного обладнання та інструменту, не тільки заощаджує час та кошти Замовника, а й мінімізує ризики проекту.

Компанія

ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ


Комплексний підхід до забезпечення промислової безпеки та охорони праці мінімізує виробничий травматизм, що сприяє підвищенню лояльності співробітників, а також відсутності претензій з боку державних наглядових органів.

Компанія

ДОТРИМАННЯ ТЕРМІНІВ


Системне планування та щоденний аналіз прогресу виконання робіт, поряд з управлінням ризиками і власними ресурсами дозволяють витримувати задані терміни будівництва.

Ліцензії і Сертифікати

Будівельна група «RIOLA» є ліцензованою та сертифікованої компанією і здійснює свою діяльність відповідно до наступних документів:

Ліцензія N ОВ-011027 про допуск до робіт з використанням джерел іонізуючого випромінювання.

Сертифікати на відповідність системи управління якістю ДСТУ ISO 9001: 2015 і системи екологічного управління ДСТУ ISO 14001:2015

Свідоцтво про визнання № 9-4-72-19 про допуск до певного виду або видів робіт відповідно до вимог Регістру судноплавства України.

Сертифікат N UA.CУ.18001.0368-19 на відповідність системи управління гігієною та безпекою праці вимогам ДСТУ OHSAS 18001: 2010

Рекомендаційні листи

За роки роботи Будівельна група «RIOLA» отримала репутацію надійного партнера у співпраці з виробничими холдингами, великими торговельними мережами, а також державними підприємствами. Нам довіряють - ми це цінуємо!

Наші клієнти