Ріола-Модуль ЛТД | Компанія
1007
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1007,page-parent,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-title-hidden,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

Riola

Construction Group

Будівельна група «RIOLA» була заснована у 1994 році. Саме тоді була утворена базова організація групи — ТОВ «Ріола-Модуль ЛТД». За роки свого розвитку компанія перетворилася на великий будівельно-монтажний холдинг, який об’єднує проектні та ремонтно-будівельні потужності.

 

Стратегічна мета групи — лідерство в будівельній індустрії України, у області зведення цивільних, комерційних і промислових будівель. Чесність, професіоналізм, відповідальність та безпека в роботі – для нас не просто слова. Ми постійно звіряємо свої підходи з цими критеріями. Саме так компанія досягає найкращих результатів від початку проектування до здачі об’єкта в експлуатацію.

 

На кожному етапі виконання проекту, замовник може контролювати бюджет та якість робіт. Прозорість і передбачуваність – ще два фундаментальні принципи у відносинах з партнерами. У наших проектів немає дрібниць, кожної деталі приділяється увага. Вибагливе дотримання технологій і термінів виконання робіт, повну відповідність із затвердженим бюджетом – ключові фактори при виборі нашої організації Інвесторами будівництва.

 

Ми постійно вдосконалюємо технологічні процеси та систему якості, нарощуємо свою матеріально-технічну базу, покращуємо процедури управління будівництвом, працюємо над зменшенням виробничого травматизму, приділяємо значну увагу охороні навколишнього середовища.

 

Найбільше ми дорожимо нашими клієнтами, які давно стали справжніми партнерами. З них ми черпаємо натхнення та для них напружено працюємо. Довіра клієнтів — найцінніший актив у будь-якому бізнесі. Я хочу подякувати команді «Будівельної групи «RIOLA» та всіх наших партнерів. Наш успіх був би неможливий без Вас.

З повагою,

Директор ТОВ “Ріола-Модуль ЛТД”

Богдан Яковенко

ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ З НАМИ

ПРОФЕСІЙНИЙ КОЛЕКТИВ


Штат компанії - досвідчені професіонали, які мають значний досвід будівництва об'ектів різного призначення і складності.

ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ


Політика компанії у галузі якості гарантує відсутність не виявленого браку при виконанні робіт і виключає використання несертифікованих матеріалів.

ДОТРИМАННЯ ТЕРМІНІВ


Системне планування та щоденний аналіз прогресу виконання робіт, поряд з управлінням ризиками і власними ресурсами дозволяють витримувати задані терміни будівництва.

ВЛАСНІ РЕСУРСИ


Власна виробнича база, а також значний парк спецтехніки, будівельного обладнання та інструменту, не тільки заощаджує час та кошти Замовника, а й мінімізує ризики проекту.

ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ


Комплексний підхід до забезпечення промислової безпеки та охорони праці мінімізує виробничий травматизм, що сприяє підвищенню лояльності співробітників, а також відсутності претензій з боку державних наглядових органів.

СЕРТИФІКАТ ISO 9001: 2010


Менеджмент управління якістю підтверджений сертифікатом системи управління якістю ISO 9001: 2010.

Рекомендації

За роки роботи Будівельна група «RIOLA» заслужила репутацію надійного партнера у співпраці з виробничими холдингами, великими торговельними мережами, а також державними підприємствами. Нам довіряють – ми це цінуємо!

Смотреть еще

Сертифікати

Наші клієнти