Ріола-Модуль ЛТД | 25 років з дня заснування ТОВ «Ріола-Модуль ЛТД»! 25 років успіху!
5669
post-template-default,single,single-post,postid-5669,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,no_animation_on_touch,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

25 років з дня заснування ТОВ «Ріола-Модуль ЛТД»! 25 років успіху!

Цього року 26 квітня ТОВ «Ріола-Модуль ЛТД» відзначає свій ювілей –  25 років успішної роботи та лідерства в будівельній сфері.

З моменту свого заснування і до теперішнього часу наша Компанія зберегла найголовніше – якість у виконанні робіт! Високий професіоналізм, відповідальність, чесність – стали основними характеристиками діяльності Компанії! Саме так ТОВ «Ріола-Модуль ЛТД» досягає кращих результатів від початку проектування до здачі об’єкта в експлуатацію.

Прозорість та передбачуваність – це ще два основних принципи у відносинах з партнерами, тому нам довіряють! Як і раніше, ми будемо прагнути зробити все можливе, щоб максимально повно відповідати вашим вимогам і очікуванням. Також ми дякуємо нашим партнерам за плідну співпрацю протягом цих років – для Вас ми працюємо, удосконалюємось, черпаємо натхнення на подальшу роботу.

Ювілей Компанії – це час для підбиття підсумків, оцінки пройденого шляху і визначення планів на майбутнє. Це час для нових надій та звершень!

Ми хочемо подякувати кожному нашому співробітнику за сумлінну працю і професіоналізм,  за часточку душі, що день у день вкладається у спільну справу, а також усім нашим клієнтам, які стали справжніми партнерами! 25 років – разом!

 

З повагою,

Керівництво ТОВ «Ріола-Модуль ЛТД»