Ріола-Модуль ЛТД | Перший пусковий комплекс нового корпусу «Охматдит» введено в експлуатацію
3996
post-template-default,single,single-post,postid-3996,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,no_animation_on_touch,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

Перший пусковий комплекс нового корпусу «Охматдит» введено в експлуатацію

28 грудня 2017 року, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та Міністр охорони здоров’я України Уляна Супрун, відвідали новий корпус дитячої лікарні «Охматдит».

Генеральний підрядник ТОВ “Ріола-Модуль ЛТД” завершив будівельні роботи ще у жовтні. В даний момент йде комплектація медичним обладнанням. Державна архітектурна інспекція видала сертифікат готовності об’єкта до експлуатації.

Володимир Гройсман зазначив, що трохи понад рік тому, уся будівля корпусу знаходилося у аварійного стані, текла покрівля, результати попередніх робіт не було законсервовано, а також на 80 відсотків була відсутня проектна документація. Але не зважаючи на це, до кінця 2017 року перший пусковий комплекс повністю готовий та вже навесні 2018 року прийме перших пацієнтів.

Сьогодні в Охматдиті. Як і обіцяли, вводимо в експлуатацію першу чергу оновленого лікувального комплексу. Всі документи отримано, складне діагностичне обладнання готується до запуску. — Володимир Гройсман.

Команда ТОВ «Ріола-Модуль ЛТД», в складі понад 600 робітників та інженерів виконала нелегке завдання, — в стислі терміни виконати комплекс протиаварійних і ремонтно-будівельних робіт, та здати перший пусковий комплекс лікарні в 2017 році.

Навесні 2018 року відкриються двері для перших пацієнтів.