Ріола-Модуль ЛТД | Слов'янська опорна школа знаходиться на етапі введення в експлуатацію
ТОВ «Ріола-модуль ЛТД» Слов'янська опорна школа знаходиться на етапі введення в експлуатацію ☎ +380 (044) 579-22-86
Строительство, Работы, Выполнение, Подряд, Генеральное проектирование, Инспекция. Объект. Термомодернизация. Школа. Общеобразовательная. Компания, Проектирование. Риола-Модуль ЛТД
5370
post-template-default,single,single-post,postid-5370,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

Слов’янська опорна школа знаходиться на етапі введення в експлуатацію

Вже цього року учні Опорною школи міста Слов'янськ відсвяткують останній дзвінок у рідних стінах оновленого навчального закладу. Школа знаходиться на етапі введення в експлуатацію і зовсім скоро учні побачать сучасні, обладнані класи, коридори з яскравими композиціями й графіті, нові спортивні майданчики, футбольне поле та облаштовану зелену територію.

З травня 2017 року ТОВ «Ріола-Модуль ЛТД» є генеральним підрядником даного об’єкта. За проектом передбачалася повна модернізація школи відповідно до сучасних стандартів освіти. Фахівцями компанії були проведені масштабні роботи з реконструкції навчального закладу. В першу чергу, капітальна термомодернізація будівлі школи та прилеглих споруд — влаштована нова покрівля з теплоізоляцією, вікна та двері замінені на енергоефективні, а фасад утеплений і пофарбований у відповідності архітектурному проекту. Реконструкція опорної школи проведена з використанням надійних і ефективних будівельних матеріалів та буде служити не один десяток років.

Було проведено заміну старих інженерних комунікацій на нові — електричних мереж, систем опалення, систем водопроводу та водовідведення, включаючи сантехнічний фаянс. Для забезпечення безпеки школи встановлена нова пожежна сигналізація і відеоспостереження. Також по всьому периметру території було зведено огорожу, що дозволяє підвищити захищеність дітей.

Досконально проведена реконструкція внутрішніх приміщень будівлі. Тепер усі три поверхи школи прикрашені яскравими малюнками та графіті, а інтер’єр коридорної системи обставили яскравими меблями. Всього у школі буде 33 навчальних класи, два багатофункціональних спортивних зали з душовими та роздягальнями, повністю обладнані аудиторії праці — столярна майстерня для хлопчиків і швейна майстерня для дівчаток, просторий актовий зал, бібліотека й вчительські кабінети. Найбільш важливим результатом роботи будівельників стала їдальня та харчоблок на 100 місць. Було встановлено дороге сучасне обладнання. Кухарі готуватимуть для дітей на пароконвекційні печах корисну й здорову їжу.

Дуже важливим етапом для Опорною школи Слов’янська стане надання інклюзивної освіти. У будівлі школи фахівці змонтували ліфти для особливих дітей, перший — з 1 по 3 поверх для переміщення по навчальним класам, а другий ліфт веде до актової зали і бібліотеку. Також для особливих діток обладнано дві туалетні кімнати окремо від інших санвузлів.

Благоустрій шкільної території включив будівництво нового футбольного поля, мощення тротуарів і доріжок, озеленення декоративними рослинами по периметру школи та внутрішнього дворика. Перлиною шкільного дворика стала статуя «Маленького принца» з бронзи.  У якості покриття футбольного поля використовується зносостійкий штучний газон, що не потребує у майбутньому затратного догляду.

Опорна школа м Слов'янська було засновано на базі ЗОШ No13. Реконструкція дозволить отримати кращі умови для підготовки та проведення занять, а також належного навчального процесу дітям з особливими потребами. Школа стала ясною, сучасною, яскравою і творчою. Таке середовище буде впливати на гармонійний розвиток особистості і навчання дітей.