Ріола-Модуль ЛТД | Почалося будівництво зернового терміналу в Маріупольському порту
ТОВ «Ріола-модуль ЛТД». Почалося будівництво зернового терміналу в Маріупольському портуу. ☎ +380 (044) 579-22-86
Строительство, Работы, Выполнение, Терминал, Порт, Железобетонные, Подряд, Генеральное проектирование, Преимущества, Управление, Конструкции, Компания, Проектирование. Риола-Модуль ЛТД
4976
post-template-default,single,single-post,postid-4976,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

Почалося будівництво зернового терміналу в Маріупольському порту

На території Маріупольського морського порту фахівці компанії ТОВ «Ріола-Модуль ЛТД» приступили до виконання будівельних робіт спеціалізованого перевалочного комплексу зернових вантажів. Облаштовано будівельне містечко та завезена важка будівельна спецтехніка.

В рамках генерального підряду укладено договори на виконання свайних робіт  та облаштування фундаментів, а також проведені тендери на виготовлення металоконструкцій і монтаж силосів. Найближчим часом будуть визначені виконавці та укладено договори на наступний етап проекту.

На даному етапі проводяться роботи з виконання фундаментів для станції розвантаження автомобілів і прокладання водопровідних і каналізаційних мереж.

Роботи виконуються відповідно до запланованого графіка.