Ріола-Модуль ЛТД | Президент повідомив про закінчення будівництва нового корпусу дитячої лікарні «Охматдит»
6257
post-template-default,single,single-post,postid-6257,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

Президент повідомив про закінчення будівництва нового корпусу дитячої лікарні «Охматдит»

«Охматдит» нарешті готовий! 1 квітня у новому корпусі закінчили основні будівельні роботи. Тепер справа за доставкою та підключенням медичного обладнання. Відкриття плануємо на 1 червня – до Дня захисту дітей. Радий, що в такий непростий для всіх нас період протистояння епідемії коронавірусу нам вдалося дотриматися встановлених термінів. Ми роками чекали на закінчення цього довгобуду. Нині як ніколи важливо мати такі сучасні лікарні, особливо коли йдеться про дітей. Новенький корпус «Охматдиту» – прямий приклад того, як має працювати «Велике будівництво». Українські лікарні повинні бути саме такими.

Опубліковано Володимиром Зеленським Понеділок, 6 квітня 2020 р.

1 квітня 2020 представники Президента відвідали Національну дитячу спеціалізовану лікарню «Охматдит». Під час інспектування було відзначено, що незважаючи на епідемію коронавируса в країні, будівництво триває за графіком, виконано всі будівельні роботи.

Як зазначив Президент: «Тепер справа за доставкою та підключенням медичного обладнання. Відкриття плануємо на 1 червня - до Дня захисту дітей.»

Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/health/country/10948061-zelenskiy-nazvav-datu-vidkrittya-novogo-korpusu-ohmatditu.html