Ріола-Модуль ЛТД | Триває спорудження багатопрофільної лікарні у Краматорську
7458
post-template-default,single,single-post,postid-7458,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

Триває спорудження багатопрофільної лікарні у Краматорську

Триває спорудження багатопрофільної лікарні у Краматорську

Триває спорудження багатопрофільної лікарні у Краматорську, в рамках ініційованої Президентом України програми «Велике будівництво».

Наша компанія на сьогоднішній день виконує роботи по влаштуванню монолітних конструкцій (ростверків, вертикальних елементів), земляні роботи, роботи з приєднання основних мереж водопостачання, роботи по тимчасовим електромережам.

Завершені роботи по влаштуванню буронабивних паль основної будівлі лікарні та допоміжних будівель ,загальною кількістю 2700 штук.

На будівництві залучено більш ніж 300 робітників та інженерів різного профілю та 42 одиниці спеціалізованої техніки.

Триває спорудження багатопрофільної лікарні у КраматорськуТриває спорудження багатопрофільної лікарні у КраматорськуТриває спорудження багатопрофільної лікарні у КраматорськуТриває спорудження багатопрофільної лікарні у КраматорськуТриває спорудження багатопрофільної лікарні у КраматорськуТриває спорудження багатопрофільної лікарні у Краматорську