Ріола-Модуль ЛТД | Сьогодні Президент України завітав до НДСЛ “ОХМАТДИТ” на відриття нового корпусу
Президент Володимир Зеленський та Міністр охорони здоров'я Максим Степанов сьогодні відкривали новий корпус НДСЛ ``ОХМАТДИТ`` після завершення будівництва.
6744
post-template-default,single,single-post,postid-6744,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

Сьогодні Президент України завітав до НДСЛ “ОХМАТДИТ” на відриття нового корпусу

Президент Володимир Зеленський та Міністр охорони здоров'я Максим Степанов сьогодні відкривали новий корпус НДСЛ ``ОХМАТДИТ`` після завершення будівництва. Тож на пресконференції ділилися своїми враженнями щодо рівня виконання такого важливого об'єкту для всієї країни.

Це “фантастичний корпус” – сказав Володимир Олександрович, де реалізовані побажання лікарів по оснащенню передовою технікою на світовому рівні.

Слід зазначити, що компанією “РІОЛА – МОДУЛЬ ЛТД” разом з Замовником та лікарями було прикладено титанічних зусиль для реалізації такого стратегічно важливого об”єкту для всієї України.

Хочемо нагадати, що у 2016 році після перемоги у відкритому тендері, компанія ТОВ «Ріола-Модуль ЛТД» розпочала роботи по завершенню будівництва сучасного лікувально-діагностичного комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ».

Головний лікар Довбня Ю.В. відзначив кропітку співпрацю та подякував за втілення проекту в життя. В свою чергу, ми також хочемо відзначити та подякувати  лікарям НДСЛ «Охматдит», за зусилля та підтримку в реалізації проекту, який є одним з найбільших в Європі, а по насиченню, можливо, і в усьому світі.

В НДСЛ «Охматдит» відкрито 6 нових відділень, встановлено найсучаснішу світову медичну техніку, що дає можливість проводити діагностику найвищого рівня.  Створені умови для трансплантації кісткового мозку, реалізовано 8 165 м² чистих приміщень, з них 10 операційних , 4 лабораторії , реабілітаційний центр площею в 920 м² та 16 ігрових кімнат для маленьких пацієнтів.