Ріола-Модуль ЛТД | Завершено реконструкцію обласного діагностичного центру у Слов’янську
6249
post-template-default,single,single-post,postid-6249,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

Завершено реконструкцію обласного діагностичного центру у Слов’янську

14 лютого 2020 року ТОВ «Ріола-Модуль ЛТД» завершило реконструкцію сучасного і потужного обласного діагностичного центру у м. Слов'янськ, Донецької області.
Обласний діагностичний центр у Слов’янську

Завершили будівельні роботи в Обласному діагностичному центрі у Слов’янську й розпочали монтувати обладнання.Це буде найпотужніший і найсучасніший на сьогодні центр на півночі Донецької області, він розрахований на 540 відвідувань на добу. Плануємо, що своїх перших відвідувачів центр прийме вже у першому півріччі 2020-го.

Опубліковано Павлом Кириленком Четвер, 30 січня 2020 р.

До 30 січня 2020 року було завершено всі будівельно-монтажні роботи. Встановлено сучасне медичне діагностичне обладнання. Будівля центру повністю обладнана для людей з обмеженими можливостями та відповідає всім вимогам сучасної медичної установи обласного значення. Пропускна потужність діагностичного центру – 540 відвідувань пацієнтів на добу.

Нагадаємо, що будівельна компанія ТОВ “Ріола-Модуль ЛТД” у липні 2018 року уклала договір генерального підряду на реалізацію проекту «Реконструкція будівлі поліклініки для розміщення діагностичного центру, розташованої в м Слов’янськ Донецької області.

Сучасний центр променевої діагностики та обласної консультативної поліклініки в м. Слов’янськ є важливим об’єктом надання медичної допомоги третього рівня для населення області, так як раніше головна діагностична медустанова обласного значення знаходилася у Донецьку.