Ріола-Модуль ЛТД | Завершено реконструкцію Обласної лікарні у м. Маріуполь
6263
post-template-default,single,single-post,postid-6263,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

Завершено реконструкцію Обласної лікарні у м. Маріуполь

Після завершення робіт з реконструкції першого поверху лікувального корпусу діючої КЗОЗ «Обласна лікарня інтенсивного лікування м. Маріуполь» та прибудови до лікувального корпусу будівлі для розташування МРТ Optima MR 360, було відкрите сучасне відділення екстреної допомоги.

Прибудова до лікувального корпусу будівлі для розміщення МРТ Optima MR 360
Оздоблення переходу між будівлею лікарні та прибудовою екстреної допомоги

Паралельно з цим були проведені роботи з капітального ремонту (термомодернізації) будівель КЗОЗ «Обласної лікарні інтенсивного лікування м. Маріуполь.» та проведений капітальний ремонт відділення анестезіології з палатами інтенсивної терапії та операційного блоку другого поверху адміністративно – операційного блоку, окремо хочемо зазначити, що лікарня весь час працювала в штатному режимі.

Палати інтенсивної терапії
Операційний блок

Підсумовуючи вищенаведене, можемо зазначити, що ТОВ «Ріола-Модуль ЛТД» успішно виконало роботи з реконструкції діючої КЗОЗ «Обласна лікарня інтенсивного лікування м. Маріуполь».