Ріола-Модуль ЛТД | ТЦ «ACADEM CITY»
ТОВ «Ріола-модуль ЛТД». ТЦ «ACADEM CITY» ☎ +380 (044) 579-22-86
Риола-Модуль ЛТД, Строительство, строительная компания, строительная организация, строительные компании Киева, ТЦ, строительная компания Украины
2130
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-2130,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

ТЦ «ACADEM CITY»

Статус:

Будівництво завершено

Загальна площа:

11 000 м²

Розташування:

м. Київ, вул. Палладіна

Тип об'єкта
Торгові комплекси
Про проект

«Ріола-Модуль ЛТД» виступила генеральним підрядником e будівництві двоповерхового торгового центру ACADEM-CITY, загальною площею 11 000 м ². Фахівцями компанії було виконано монтаж залізобетонного каркасу та металоконструкцій, пристрій моноліту, обшивку фасаду та покрівлі будівлі.

 

Будівельне виробництво проведено з дотриманням технологічної карти і техніки безпеки, а також координування термінів і якості виконуваної роботи підрядниками.

 

Якірними орендарями ТЦ є супермаркет VARUS, мережі магазинів EVA і КОСМО, а також ресторан японської кухні СУШІЯ. Серед інших: магазини брендового одягу та взуття, спортивних товарів, білизни і косметики, дитячих товарів. На 1 рівні передбачені площі під ресторани з терасою і кафе.

 

Об’єкт зданий в експлуатацію в квітні 2017 року.