Ріола-Модуль ЛТД | Перший пусковий комплекс НДСЛ «Охматдит» відкрито для відвідувачів
ТОВ «Ріола-модуль ЛТД» Перший пусковий комплекс НДСЛ «Охматдит» відкрито для відвідувачів ☎ +380 (044) 579-22-86
Строительство, Работы, Выполнение, Подряд, Генеральное проектирование, Генеральный подряд, Комплекс, Центр, Больница, Проектирование. Риола-Модуль ЛТД
4985
post-template-default,single,single-post,postid-4985,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

Перший пусковий комплекс НДСЛ «Охматдит» відкрито для відвідувачів

Перший пусковий комплекс Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит» повністю обладнано і 26 квітня 2018 почав приймати маленьких пацієнтів зі складними діагнозами.

Тут кілька років тому була розруха. Тисячі дітей не могли лікуватися, обстежуватися. Я взяв зобов'язання і першу частину комплексу ввели в експлуатацію. Сьогодні відбулося відкриття. Тут сучасне обладнання, хороший колектив, фахівці високого рівня. Моя мета - допомагати дітям. Перший пусковий комплекс повністю забезпечений обладнанням та персоналом, другий здамо до кінця 2019 », - сказав прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

Перший пусковий комплекс — це, перш за все, діагностичні відділення лікарні, які технологічно можуть працювати при продовженні будівництва другого пускового комплексу. Приймати пацієнтів готові відділення променевої терапії, відділення магнітно-резонансної діагностики, відділення ультразвукової діагностики, центр служби крові, референс-центр з клінічної лабораторної діагностики та метрології.

Цього року почнеться будівництво другого пускового комплексу. Тут працюватимуть 40 відділень – в тому числі центр дитячої гематології, онкології і трансплантації кісткового мозку, а також розшириться відділення трансплантації кісткового мозку та інтенсивної мегадозової хіміотерапії. Це дозволить в 4 рази збільшити кількість процедур трансплантації кісткового мозку і ввести метод «ТКМ» від нерідного донора. Саме такі процедури сьогодні є вкрай необхідними для України, адже операції подібного типу можливі поки тільки за кордоном.

У другому пусковому комплексі будуть також створені відділення онкології з інтенсивною хіміотерапією онкологічних захворювань на 20 ліжок для комплексного лікування онкологічних захворювань і центр екстреної медицини на 450 хворих на добу. Кількість операційних збільшиться вдвічі.

Джерело:  www.kmu.gov.ua