Ріола-Модуль ЛТД | У Маріупольському порту почали будувати зерновий термінал
ТОВ «Ріола-модуль ЛТД» У Маріупольському порту почали будувати зерновий термінал ☎ +380 (044) 579-22-86
Строительство, Работы, Выполнение, Терминал, Порт, Железобетонные, Перевалочный, Подряд, Генеральное проектирование, Преимущества, Управление, Конструкции, Компания, Проектирование. Риола-Модуль ЛТД
4987
post-template-default,single,single-post,postid-4987,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

У Маріупольському порту почали будувати зерновий термінал

Джерело:  ports.com.ua

ГП «Мариупольский морской торговый порт» (ММТП) начало реализацию проекта по строительству специализированного перевалочного комплекса зерновых грузов на территории Мариупольского морского порта. Об этом сообщил директор ГП «ММТП» Александр Олейник сайту «Порты Украины».
У Маріупольському порту почали будувати зерновий термінал

За його словами, будівництво першої черги перевалочного комплексу стартувало на минулому тижні. «На даний момент проводяться земляні роботи і забивання свай під силоси», — сказав Олійник.

Крім того, зараз виконуються роботи з реконструкції гідротехнічної частини причалу №4, яка здійснюється в рамках проекту будівництва зернового терміналу ДП «ММТП». «Ведуться роботи з демонтажу старих конструкцій та інженерних комунікацій причалу, вже приступили до влаштування тилової анкерної стінки нової конструкції причалу. Паралельно на суміжній території в тилу причалу ДП «ММТП» розпочато роботи з будівництва зерноперевантажувального комплексу», — повідомила прес-служба Маріупольської філії ДП «Адміністрація морських портів України »(АМПУ) на минулому тижні.

У квітні 2018 року ДП «ММТП» і ТОВ «Риола-Модуль ЛТД» (Київська область) уклали контракт на будівництво першої черги перевалочного комплексу зернових вантажів в Маріупольському порту. У березні 2018 року будівельно-монтажний холдинг «Ріола-Модуль ЛТД» виграв тендер на відповідний генеральний підряд.

Кабінет міністрів 11 січня 2018 року затвердив скоригований проект будівництва спеціалізованого перевалочного комплексу зернових вантажів на території Маріупольського порту. Будівництво терміналу внесено в план розвитку порту до 2020 року. Проект передбачає будівництво 10 силосів ємністю по 5,7 тис. тонн, двох оперативних силосів по 500 тонн, прикордонної галереї, сировинною лабораторії, станції розвантаження автомобільного та залізничного транспорту. Запуск терміналу дозволить госстівідору збільшити річний обсяг перевалки зернових на 1 млн тонн.

Загальна кошторисна вартість проекту станом на жовтень 2017 року становить 467,385 млн грн, в тому числі будівельних робіт – 168,728 млн грн, обладнання – 211 млн грн, інші витрати – 87,5 млн грн. Термін будівництва комплексу становить 15,5 місяця. Відкриття терміналу забезпечить створення 60 робочих місць.

У червні 2017 року ДП «АМПУ» та ДП «ММТП» підписали меморандум про співпрацю в рамках будівництва перевалочного комплексу зернових вантажів в тилу причалів №3-4. Згідно з домовленостями, АМПУ реконструює гідротехніческоую частина причалів №3-4 і проведе днопоглиблювальні роботи біля причалів.

Відповідно до реєстру АМПУ, ДП «ММТП» є єдиним портовим оператором Маріупольського морського порту.

Маріупольський морський порт розташований в північно-західній частині Таганрозької затоки Азовського моря, в 14 милях від входу в затоку. Акваторія порту включає внутрішній і зовнішній рейди. Кількість вантажних причалів — 18, довжина вантажного причального фронту – 3,657 кілометра. Відповідно до реєстру АМПУ, єдиним оператором порту є ДП «Маріупольський морський торговельний порт».

Маріупольський морпорт в 2017 році скоротив вантажообіг в порівнянні з 2016 роком на 14,3% — до 6,514 млн т. Доля ваги порту в вантажообігу морпортів України склав 4,9% проти 5,7% в 2016 році.