Ріола-Модуль ЛТД | Закінчується будівництво НДСЛ «Охматдит»
ПЕРША ЧЕРГА НАЦІОНАЛЬНОЇ ДИТЯЧОЇ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ЛІКАРНІ «ОХМАТДИТ», ДЕ ЗАВЕРШУЮТЬСЯ БУДІВЕЛЬНІ РОБОТИ ТА ВЕДЕТЬСЯ МОНТАЖ ОБЛАДНАННЯ, БУДЕ ЗДАНИЙ В ЕКСПЛУАТАЦІЮ В ЛИСТОПАДІ-ГРУДНІ ПОТОЧНОГО РОКУ.
3224
post-template-default,single,single-post,postid-3224,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

Закінчується будівництво НДСЛ «Охматдит»

Перша черга Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит», де завершуються будівельні роботи та ведеться монтаж обладнання, буде зданий в експлуатацію в листопаді-грудні поточного року.

Про це повідомив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Він проінспектував хід будівельних робіт, які були відновлені восени 2016, після трирічної перерви.

Закінчується будівництво НДСЛ «Охматдит»
Сьогодні можна сказати, що будівництво завершується. У листопаді-грудні перша черга буде здана. Зараз головне завдання╺ провести прозорі тендери на закупівлю обладнання, щоб осучаснити клініку ``, ╺ сказав Володимир Гройсман.

Він підкреслив, що зараз мова йде про введення в експлуатацію першої черги лікарні – великого лікувального комплексу на понад 26 тис. Квадратних метрів з системами МРТ та іншим обладнанням, яке дозволить проводити найскладніші процедури українським дітям різного віку. Загальна вартість коштів, які можуть бути витрачені до кінця поточного року на закупівлі і проведення необхідних монтажних та будівельних робіт – близько 1 млрд грн.

У нас буде надсучасна, прекрасна клініка, в якій будуть отримувати висококваліфіковану допомогу ``,╺ упевнений глава уряду.