Ріола-Модуль ЛТД | Зерновий термінал: день за днем
ТОВ «Ріола-модуль ЛТД» Зерновий термінал: день за днем ☎ +380 (044) 579-22-86
Строительство, Работы, Терминал, Порт, Комплекс. Железобетонные, Подряд, Генеральное проектирование, Преимущества, Управление, Конструкции, Риола-Модуль ЛТД
5139
post-template-default,single,single-post,postid-5139,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

Зерновий термінал: день за днем

Публікація сайту www.marport.net

Ми пообіцяли, що в найближчому майбутньому на території Маріупольського порту запрацює найпотужніший в Азовському регіоні зерновий комплекс. Розповідаємо, як просувається проект.

На даний момент на місці майбутнього зернового комплексу на суміжних майданчиках працюють два генпідрядника: ТОВ «Маст-Буд» і ТОВ «Ріола-Модуль ЛТД».

Перший генпідрядник займається реконструкцією гідротехнічної частини причалу № 4. Другий – безпосередньо будівництвом зернового комплексу. В даний час на територію підприємства завезена землерийна техніка, за допомогою якої проводяться земляні роботи по влаштуванню котлованів. Активні роботи ведуться і по збору техніки для занурення залізобетонних свай, поставка яких в Маріупольський порт очікується в найближчі тижні.

Зерновий термінал: день за днем
Зерновий термінал: день за днем