Ріола-Модуль ЛТД | Відгуки про «Ріола-Модуль ЛТД»
Відгуки про компанію «Ріола-Модуль ЛТД». Тільки реальні рекомендації клієнтів про виконану роботу та реалізації будівельних проектів. Ознайомитися з усіма відгуками на сайті ✔riola.com.ua
Ріола модуль лтд відгуки, відгуки Ріола модуль
3404
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-3404,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

Відгуки о «Ріола-Модуль ЛТД»

Даний розділ сайту вміщує відгуки про роботу компанії ТОВ «Ріола-Модуль ЛТД» від наших партнерів та клієнтів. За роки роботи компанія отримала репутацію надійного партнера у співпраці з виробничими холдингами, великими торговельними мережами, а також державними підприємствами. Нам довіряють - ми це цінуємо!
Відгуки о «Ріола-Модуль ЛТД»

ТОВ «ОПКО»

Відгуки о «Ріола-Модуль ЛТД»…ТОВ «Ріола-Модуль ЛТД» повністю відповідає нашим вимогам до генерального підрядника. Слід зазначити укомплектованість будівельної та допоміжною технікою, сучасним інструментом, в тому числі і спеціальним обладнанням.

 

Виробничо-технічний відділ генерального підрядника своєчасно реагує на зміни у проектній документації та вимог Замовника. Виробничі наради на об’єкті проводяться регулярно, конструктивно, з участю всіх субпідрядників. Ведеться системний контроль виконання протокольних рішень.

 

Роботи проводяться з випередженням графіку будівництва на високому технологічному рівні, з дотриманням вимог охорони праці та екологічним нормативам.
Відгуки о «Ріола-Модуль ЛТД»

— Калінковскій В. В.

Генеральний директор ТОВ «ОПКО»

Відгуки о «Ріола-Модуль ЛТД»

ОПТОВИЙ РИНОК «СТОЛИЧНИЙ»

Відгуки о «Ріола-Модуль ЛТД»… Хочеться відзначити ТОВ «Ріола-Модуль ЛТД» як надійного партнера, а колектив підприємства як команду високопрофесійних інженерів та робітників. Будь-які виникаючі завдання вирішувалися швидко, відповідально і на високому якісному рівні. Будь-які зміни проектних рішень своєчасно оброблялися та видавалися у виробництво, що дозволило ввести об’єкти в експлуатацію у встановлені терміни.

 

ОРСП «Столичний» висловлює подяку колективу й керівництву компанії та планує надалі співпрацювати з ТОВ «Ріола-Модуль ЛТД».Відгуки о «Ріола-Модуль ЛТД»

— Чумак О. В.

Директор РСГП “Столичний”

Відгуки о «Ріола-Модуль ЛТД»

ТОВ «Рай-Олександрівський елеватор»

Відгуки о «Ріола-Модуль ЛТД»… ТОВ «Ріола-Модуль ЛТД» зарекомендувало себе як надійного будівельного партнера, здатного в короткі терміни виконувати роботи будь-якої складності на високому професійному рівні ..

 

Досвід спільної співпраці дозволяє рекомендувати ТОВ «Ріола-Модуль ЛТД» як надійного генерального підрядника, здатного виконати власними силами роботи будь-якої складності з виготовлення та монтажу металевих конструкцій й монолітні роботи, належним чином приділяючи увагу охороні праці.
Відгуки о «Ріола-Модуль ЛТД»

 

—  Зелінський В. А.

Директор ТОВ «Рай-Олександрівський елеватор»

Відгуки о «Ріола-Модуль ЛТД»

ТОВ «СПЕЦБУД-МОНОЛІТ»

Відгуки о «Ріола-Модуль ЛТД»… ТОВ «Спецбуд-Моноліт» протягом 5 років успішно співпрацює з ТОВ «Ріола-Модуль ЛТД», як з підрядником в будівництві торгово-розважальних центрів та гіпермаркетів мережі «Novus».

 

ТОВ «Ріола-модуль ЛТД» за цей час зарекомендувало себе як надійний будівельний партнер, здатний в стислі терміни виконувати роботи будь-якої складності на досить високому професійному рівні.

 

Колектив ТОВ «Ріола-Модуль ЛТД» складається з професійних інженерів-будівельників та досвідчених співробітників робочих спеціальностей.Відгуки о «Ріола-Модуль ЛТД»

 

— Бабенко О. М.

Директор компанії «Спецбуд-Моноліт»

Відгуки о «Ріола-Модуль ЛТД»

ЗАТ «Укратоменергобуд»

Відгуки о «Ріола-Модуль ЛТД»… При виконанні комплексу робіт в складних умовах щільної забудови та стислих термінів будівництва ТОВ «Ріола-Модуль ЛТД» проявило високий рівень організації будівництва, наявність кваліфікованого інженерного складу, зварювальників, монтажників, що дозволило забезпечити високу якість будівельно-монтажних робіт.

 

Досвід спільної співпраці дозволяє рекомендувати ТОВ «Ріола Модуль ЛТД» як надійну підрядну організацію, здатну виконати власними силами будь-які роботи по виробництву та монтажу металевих конструкцій, роботи по монолітному залізобетону, при цьому грамотно організувавши процес будівництва та забезпечивши при цьому відповідної нормативним вимогам охорону праці.Відгуки о «Ріола-Модуль ЛТД»

— Шевчук А. Н.

Заступник технічного директора

– керівник проекту

Відгуки о «Ріола-Модуль ЛТД»

Державне підприємство «Укрмедпроектбуд»

Відгуки о «Ріола-Модуль ЛТД»… За час співпраці з підприємствами ТОВ «Ріола-Модуль ЛТД» зарекомендувало себе як надійного будівельного партнера, здатного в короткі терміни виконувати будівельно-монтажні роботи будь-якої складності на високому професійному рівні.

 

З огляду на все наведене вище, Підприємство «Укрмедпроектбуд» рекомендує ТОВ «Ріола-Модуль ЛТД», як надійного генерального підрядника при виконанні будівельних проектів.Відгуки о «Ріола-Модуль ЛТД»

— Боруховський Б. В.

В. о. керівника ДП «Укрмедпроектбуд»

 

Відгуки о «Ріола-Модуль ЛТД»

Група компаній «DеVision»

Відгуки о «Ріола-Модуль ЛТД»Керівнику ТОВ «Ріола-Модуль ЛТД»

… За час нашої співпраці Ви проявили себе як надійний та відповідальний партнер з відмінним управлінням будівельними процесами і розумінням вимог Замовника, що безсумнівно забезпечує Вашу конкурентоспроможність на будівельному ринку.

 

Професіоналізм Ваших фахівців у сукупності з технічною оснасткою й високою оперативністю вирішення робочих питань свідчать щодо правильності вибору ТОВ «Ріола-Модуль ЛТД» в якості підрядника.

 

Виконана Вами робота дозволяє з оптимізмом дивитися на наше подальше плідне співробітництво.
Відгуки о «Ріола-Модуль ЛТД»

— Жуков Г. В.

Генеральний директор ГК «DeVision» 

 

Відгуки о «Ріола-Модуль ЛТД»

Компанія «Ділайс»

Відгуки о «Ріола-Модуль ЛТД»… Цим підтверджуємо високу кваліфікацію персоналу й чітку організацію будівельного виробництва ТОВ «Ріола-Модуль ЛТД» при зведенні каркасу будівлі.

 

За час роботи з даною компанією ми переконалися у підготовленості персоналу, його забезпеченості будівельним інструментом та обладнанням, повним розумінням технології будівельного виробництва.

 

Важливим фактором є дотримання персоналом компанії вимог в сферi охорони праці та промислової безпеки на об’єкті. Зауважень з цього приводу до компанії не маємо.Відгуки о «Ріола-Модуль ЛТД»

— Морозов В. А.

Директор «Ділайс» 

 

Відгуки о «Ріола-Модуль ЛТД»

Зв'яжіться з нами

Якщо Вам потрібно реалізувати проект у промисловій, сільськогосподарській чи торговельній галузях – ми будемо раді укладанню партнерської угоди.